General Ook
General Ook 25 Oct 2019
0

Up next

News Now Stream Part 1 - 11/15/19 (FNN)
25 Nov 2019
News Now Stream Part 1 - 11/15/19 (FNN)
General Ook · 1 Views

Francë, 9 vjet burg rekrutuesve të militantëve - Top Channel Albania - News - Lajme

1 Views

Shtatë persona janë dënuar me burg në Francë për rekrutim dhe stërvitje të anëtarëve të Shtetit Islamik në Siri.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

News Now Stream Part 1 - 11/15/19 (FNN)
25 Nov 2019
News Now Stream Part 1 - 11/15/19 (FNN)
General Ook · 1 Views